Alkomat elektrochemiczny RAZOR

Alkomat RAZOR to wysokiej jakości urządzenie pomiarowe, wyróżniające się wyjątkową precyzją, funkcjonalnością i oryginalnym designem. Jest wyposażony w nieduży, czytelny wyświetlacz LCD, wyświetlający wynik z dokładnością do 0,01 promila. Alkomat RAZOR posiada również wysokiej jakości ustnik wielorazowego użytku oraz platynowy czujnik elektrochemiczny QMol 2.0. Warto dodać, że urządzenie pomiarowe RAZOR oferuje dwa tryby pomiaru – pasywny i aktywny. Pierwszy z nich umożliwia pobór próbki bez konieczności dmuchania.
Alkomat RAZOR

Alkomat elektrochemiczny RAZOR – dane techniczne

Alkomat RAZOR to nowoczesne urządzenie, którego zakres pomiaru wynosi od 0,00 do nawet 4,00 promila. Wyposażony jest w wysokiej jakości wyświetlacz LCD, diodę LED oraz sygnalizację dźwiękową, która informuje o początku i końcu pomiaru, uszkodzeniu sensora oraz rozładowaniu baterii. Alkomat elektrochemiczny RAZOR wyłącza się automatycznie po dłuższym okresie bezczynności i posiada tryb oszczędzania baterii. Zasilany jest dwiema bateriami alkalicznymi typu AAA. Kalibrację alkomatu RAZOR zaleca się co 1000 pomiarów lub co 6 miesięcy.

Alkomat RAZOR – zastosowania

RAZOR to specjalistyczne urządzenie przeznaczone do wykonywania pomiaru ilości alkoholu zawartego w wydychanym powietrzu. Znajduje on zastosowanie jako narzędzie do użytku służb mundurowych, np. policji. Alkomat ten jest wykorzystywany także przez firmy ochroniarskie i organy, które w firmach sprawują kontrolę nad dopuszczaniem pracowników do wykonywania obowiązków służbowych. Urządzenie pomiarowe RAZOR bywa stosowane również przez osoby prywatne, które chcą na własną rękę wykonać badanie i ocenić, czy i kiedy mogą prowadzić samochód po spożyciu alkoholu.

Opinie o alkomacie RAZOR marki Promiler

Alkomat RAZOR działa jak należy. Jest prosty w obsłudze, solidnie wykonany i funkcjonalny. Ponadto ma nieduże wymiary, przez co zawsze można mieć go pod ręką. Duży plus za cenę. Jeśli ktoś szuka naprawdę precyzyjnego alkomatu, to polecam serdecznie.

Ewa

Jestem bardzo zadowolony z zakupu alkomatu RAZOR. Spełnia on moje oczekiwania w stu procentach. Jest lekki, poręczny, praktyczny i przede wszystkim precyzyjny. Uważam, że sprawdza się lepiej niż niejeden alkomat z wyższej półki. Polecam!

Arek

RAZOR to najlepszy alkomat, jaki dotychczas użytkowałem. Sprawdza się lepiej niż wiele droższych modeli. Jest banalnie prosty w obsłudze, lekki i precyzyjny, a dodatkowo świetnie leży w dłoni. Według mnie sprawdza się rewelacyjnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam gorąco!

Zbyszek

Alkomat RAZOR bardzo ładnie się prezentuje, jest naprawdę solidnie wykonany, zgrabny i doskonale leży w dłoni. Ponadto jestem pod wrażeniem dokładności pomiaru. Ogólnie spełnia on wszystkie swoje funkcje, dlatego nie mam żadnych uwag. Polecam serdecznie.

Karol