Alkomat AlcoSense Elite 3

AlcoSense Elite 3 to wygodny i prosty w obsłudze alkomat, wyposażone w nowoczesny czujnik półprzewodnikowy o powierzchni 28 mm2. Elite 3 cechuje się niewielkimi rozmiarami, przez co można zabrać go ze sobą na każde spotkanie służbowe i towarzyskie. Pobieranie próbki przez ten alkomat trwa zaledwie 6 sekund, a wynik pokazuje się na dużym, kolorowym wyświetlaczu, z którego z łatwością odczytasz dane. AlcoSense Elite 3 wysyła ostrzeżenie "NIE JEDŹ!", gdy wynik jest blisko limitu. Urządzenie to powiadomi Cię również o konieczności wykonania kalibracji.
Alkomat AlcoSense Elite 3

Alkomat półprzewodnikowy AlcoSense Elite 3 - specyfikacja techniczna

AlcoSense Elite 3 to urządzenia o niewielkich wymiarach (110 x 51 x 20 mm), zasilane trzema bateriami AAA. Wyposażone jest ono w półprzewodnikowy sensor, który reaguje na utleniający się na powierzchni wbudowanej elektrody alkohol, który zmienia przewodność półprzewodnika. Elite 3 posiada duży, kolorowy i czytelny wyświetlacz LCD. Zakres pomiarów tego urządzenia wynosi 0.00 - 4.00‰. Ponadto gwarantuje on dokładność wyniku do dwóch miejsc po przecinku. Kupując alkomat Elite 3, otrzymujesz w zestawie instrukcję obsługi, 6 ustników i 3 baterie AAA.

AlcoSense Elite 3 - gdzie kupić?

Jesteś zainteresowany zakupem alkomatu AlcoSense Elite 3? Jest on dostępny w wyjątkowo konkurencyjnej cenie, która z pewnością nie obciąży Twojego budżetu. Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi zaledwie od 1 do 2 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się w magazynie sklepu. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z obsługą klienta.

Opinie o alkomacie Elite 3 marki AlcoSense

Używam alkomatu AlcoSense Elite 3 od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Jest on lekki, poręczny, solidny i przede wszystkim precyzyjny. Muszę przyznać, że jest to jeden z najlepszych alkomatów, jakie posiadałem, a miałem ich naprawdę sporo. Polecam serdecznie!

Krzysiek

Alkomat AlcoSense Elite 3 podarowałam mężowi na prezent i jest nim zachwycony. Zabiera go na każdą uroczystość. Urządzenie Elite 3 jest bardzo porządnie wykonane, elegancko wykończone i poręczne, przez co można zawsze mieć je pod ręką. W stu procentach spełnia ono swoje funkcje!

Dagmara

Używam alkomatu AlcoSense Elite 3 już od kilku tygodni i jestem zachwycony. Posiada elegancki design, a dodatkowo jest poręczny i precyzyjny. Według mnie sprawdza się lepiej niż nie jeden alkomat z najwyższej półki. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.

Przemek

AlcoSense Elite 3 to najlepszy alkomat, jaki dotychczas używałem! Posiadałem wiele droższych modeli, ale żaden z nich nie spełniał moich oczekiwań w stu procentach. Elite 3 to według mnie urządzenie idealne - precyzyjne, funkcjonalne, trwałe i świetnie wykonane.

Jakub