Alkomat AlcoFind DA-5000 Professional

AlcoFind DA-5000 Professional jest modelem alkomatu, który doskonale sprawdza się w przypadku zastosowań osobistych. Urządzenie to zostało wyprodukowane przez renomowaną, koreańską markę DA Tech. Jest to produkt najwyższej jakości, który charakteryzuje się dużym wyświetlaczem oraz prostotą użytkowania. Jest to wyjątkowo precyzyjne urządzenie, które nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki załączonej do zakupu saszetce, przechowywanie alkomatu nikomu nie powinno przysporzyć problemów.
Alkomat AlcoFind DA-5000 Professional

DA-5000 Professional od AlcoFind - zalety

AlcoFind DA-5000 Professional jest alkomatem, który pomiarów dokonuje dzięki sensorowi półprzewodnikowemu. Urządzenie potrzebuje tylko około 15 sekund, by przygotować pomiar. Z kolei czas poboru próbki wynosi zaledwie 3 sekundy. Wygoda użytkowania tego alkomatu wiąże się z tym, że obsługuje się go zaledwie jednym przyciskiem. Dodatkowo urządzenie to posiada licznik pomiarów, a także poinformuje użytkownika o uszkodzeniu sensora. Do zestawu dołączone są baterie typu AA, które wykorzystuje się do zasilenia alkomatu.

Alkomat AlcoFind DA-5000 Professional - sklep internetowy

Wraz z zakupem alkomatu AlcoFind DA-5000 Professional w zestawie oprócz saszetki oraz baterii, znaleźć można aż sześć sztuk ustników. Oczywiście zestaw zawiera instrukcję obsługi, która rozwieje wszelkie ewentualne wątpliwości dotyczące tego, w jaki sposób korzystać z urządzenia. Decydując się na zakup tego produktu w Polskim Centrum Kalibracji, otrzymasz również certyfikat adiustacji, który jest świadectwem tego, że alkomat został odpowiednio skalibrowany.

Opinie o alkomacie AlcoFind DA-5000 Professional

Bardzo dobry alkomat. Mały, poręczny, prosty. Może wygląda trochę topornie i staromodnie, ale chyba nie chodzi o to żeby był piękny. Tylko żeby dawał prawidłowe wyniki. Świetnie się sprawdza w praktyce, polecam.

Marcin

Alkomat jest sprzętem, który powinien mieć każdy szanujący się kierowca. Czasami przyda się Tobie, czasami komuś kto odwiedzi Cię w gości. Także warto mieć. Ten konkretny model jest w porządku. Dobra cena i jakość ok.

Jakub

Fajnie wiedzieć, że alkomat został skalibrowany zanim do mnie przyszedł. Szczerze powiedziawszy to długo nie zdawałem sobie spawy, że czujniki w alkomacie się najzwyczajniej w świecie zużywają. Produkt ok. Polecam każdemu kierowcy.

Tomasz

Prezent dla męża. Mąż mówi, że świetnie się sprawdza. Także mu wierzę. Mi zdarzyło się korzystać raz i chyba wynik był dobry! Cena jest naprawdę atrakcyjna, a przesyłka dotarła do mnie szybko i sprawnie. Kalibracja urządzenia to miły gratis. Polecam!

Martyna